6 Ekim 2013

Pazartesi Sendromu // Ödev Yapmaktan Bıkmak // Bugün // Eğlenceli bir post

Bugün bu bayan KPSS için dersaneye yazıldı. Gitmesi lazımdı çünkü planlı ders çalışmalıydı. Babasının kesesini biraz zorladı ama bir ömür meyvesi yenecek bir ağacı sulamış sayıldı.
Bu yazılma işi ile birlikte psikolojik ağırlığı ruhsal ağırlığını bine katlayan bu hemşire adayı arkadaşınız ödev yapmakla uğraşırken bir yandan da internetten ruh halini yansıtan veya onu güldüren bir kaç fotoğraf buldu ve tam da şu anda sizlere sundu.

Her sabah liseli gibi 8'de ders başı yapıp akşam en erken 4'te paydos ederseniz (okul veya stajdan) aslında okulu sevmediğimden değil de gece uyuyamadığımdan öğlene kayan uykulara çok ihtiyacım olduğunu anlarsınız.


Zaten bir ömür yapacak bayanlara bir kere böyle yapsalar çok mu?İşin esprisi. Doğruluk payı var mı? Sanmam. Neden mi? Bkz. canlı kanıtı benNedendir bilinmez ama bu tatlı pisicikler bana PSY Gangnam Style klibini anımsattı. Gözlükler mi? Muhteşem.


Buna yalan diyen bir bayan çıkmasın lütfen. Konu erkeklerin hataları olunca hangimizin kafası bilgisayar gibi her şeyi aklında tutmuyor ki?
Keşke dersleri de böyle hatırlasak...Bu inek karikatürü kendi kendini anlatıyor.Yurdum insanı. Çaresizliğe çare buluverir.Kızlar ! Ayrıldığınız ve tekrar barışmayacağınız sevgiliniz olursa çok içerletici bir söz. Not alın.

2 yorum:

 1. Hemşire misin? Hangi okuldan mezunsun? Bu arada hayırlı olsun kpss kursu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayirli mi olacak hayirsiz mi cikacak ..gorecegiz.

   Ben daha okuyorum.ah keske mezun olabilseemmm

   Sil

Sizler benim için önemlisiniz.
Vakit ayırıp okuduğunuz yazıma bir de yorum atmak istediniz.
Sevindim.